+90 312 2401514

Kurumsal

Geri DönGeri Dön

Medşah Proje , kentsel dönüşüm alanları başta olmak üzere, coğrafi bölgelerin ve kentlerin imar mevzuatı çerçeve içinde planlama ilkeleri, meslek etiğine uygun bir planlama anlayışı ile kamu yararı, kamu ve özel kişilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır.

Medşah Proje, bilimsel teknik ve teorik bilgi ve yetenekleri ile plan ve projelerini yaparak, yaşanabilir mekânlar oluşturmayı misyon edinmektedir.

Medşah Proje, çağın gerektirdiği yeniliklere uyum sağlayan, sorunlar karşısında yaratıcı çözümlerle modern, kaliteli, ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasitede, proje geliştirme ve imar planlama deneyimleri sunmaktadır.

Projelerini bilimsel ve teknolojik bilgi birikimleri ile birleştirerek imar planları, projeler ve gayrimenkul geliştirme konusunda sunmayı ilke edinerek daha sürdürülebilir ve yaşanabilir kentler tasarlamayı vizyon edinmiş bir planlama şirketidir.

Yönetim Kurulu Başkanı :
Battal KART


 

Tasarım ve Kodlama: Hasan DuranFirmamızın herhangi bir ortaklığı veya herhangi bir yetkilendirmesi söz konusu değildir. 2. ve 3. Kişi ve kurumlar ile firmamızın bağlantısı olmadığını ve bu tür insanlara itibar edilmemesi gerektiği hatırlatmak isteriz.

Bu tür durumlarla karşılaştığınızda lütfen 0549 527 38 06 numaradan bizlerle iletişime geçiniz.